Vodafone Mobil Ödeme

Vodafone mobil ödeme bozdurma

Vodafone mobil ödeme bozdurma işlemlerinde günlük limitinize veya yapmak istediğiniz tutara göre canlı destek ile birlikte bozum sağlayabilirsiniz. En Güncel oranları öğrenerek tutarı belirleyip işlem yaptıktan sonra ödemenizi alabilirsiniz. 

Mobil ödeme limitleriniz sizin faturalarınıza göre ve hat sahipliğinize göre değişmekte olup günlük mobil ödemeleriniz ve aylık mobil ödemeleriniz olarak ayrılmaktadır. Mobil ödeme bozdurmada vodafone kullanıcıları bozum yaparken geniş bozdurma sistem ağlarımız ile tüm imkanlardan faydalanabilirler . Mobil ödeme bozdurma yapılırken abonelik sistemi yoktur işlemlerimiz tek seferlik olup siz tekrardan yapana kadar asla tekrarlamazlar.

Vodafone Mobil ödeme işlemleri hızlı ve güvenilir olarak yapılıp işlem sonrası vereceğiniz iban adresinize veya ödeme almak istediğiniz yere ödemesi yapılır.

İşlemleri hat sahiplerinin onayı doğrultusunda yapılıp dolandırıcılık , ödememezlik veya bloke koyma gibi durumlara firma olarak taviz vermemekteyizdir.

Vodafone kullanıcısıysanız; akıllı telefonunuzun mesaj bölümüne girerek, “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e mesaj göndererek hattınızı mobil ödemeye açabilirsiniz. Kapatmak için ise, “MOBİLODEME KAPAT” yazıp yine 7878’e mesaj göndermeniz yeterlidir.