Turkcell Mobil Ödeme

Turkcell Mobil Ödeme Bozdurma

Turkcell mobil ödeme bozdurma yaparken hattınızın limitine göre veya bozdurmak istediğiniz limite göre canlı destek oranından güncel bozum oranları ile bilgi alarak rahatlıkla ödeme alabilir ve mobil ödeme bozumu yapabilirsiniz . Geniş mobil ödeme bozdurma ağı ve işlemlerimiz sayesinde hattınızdaki istediğiniz tutarı istediğiniz zaman bozdurabilirsiniz. Türk telekom mobil ödeme limiteriniz fatura tutarlarınıza göre ödeme devamlılığınıza göre değişim gösterebilir . Turkcell uygulamasını indirerek limitinizi öğrenebilir ve sorgulayabilirsiniz. 

Turkcell Mobil Ödeme Nasıl  Yapılır ? 

Turkcell mobil ödeme hattınıza gönderilen panel işlemi veya destek ekibimizin yönlendirmesi ile bozdurabilirsiniz. İşlemler uzun sürmüyor olup maksimum 2 dakika içerisinde panele eklenmektedir. İşlemlerin herhangi bir aboneliği yoktur tek seferliktir.

Turkcell Mobil ödeme Bozdurma Güvenilir midir ?

Turkcell mobil ödeme bozdurma işlemleri tamamen güvenilir olup işlem sonrası engelleme veya sahte oranlar verilmemektedir. İşlemler tamamlanıp ödemeleriniz aktarılmaktadır . Firmamız herhangi bir dolandırıcılığa veya sahtekar işlemlere asla göz yummamaktadır.

Turkcell Mobil ödeme Nasıl Açılır ? 

 Hattınızı mobil ödemeye açmak için dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilir ya da dilerseniz “MOBİLODEME AC” yazıp 2222’ye mesaj göndererek de Turkcell mobil ödemeye açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.