Sıkça Sorulan Sorular

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?


 İmfbozum.com yılların verdiği tecrübe ile hizmet sunmaktadır. Hizmet sunduğumuz bu sektörde her geçen gün dolandırıcı sayısının artması dikkat etmeniz gereken en önemli husustur. Bu noktada sizlere yıllardır güvenle hizmet sunan  İmfbozum.com.com ekibi 7-24 sizlere bir mesaj kadar yakındır.

 

 Vodafone Mobil Ödemeye Nasıl Açılır?


  Vodafone kullanıcısıysanız; akıllı telefonunuzun mesaj bölümüne girerek, “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e mesaj göndererek hattınızı mobil ödemeye açabilirsiniz. Kapatmak için ise, “MOBİLODEME KAPAT” yazıp yine 7878’e mesaj göndermeniz yeterlidir.

 

Turkcell Mobil Ödemeye Nasıl Açılır?


 Hattınızı mobil ödemeye açmak için dilerseniz müşteri hizmetlerini arayabilir ya da dilerseniz “MOBİLODEME AC” yazıp 2222’ye mesaj göndererek de Turkcell mobil ödemeye açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

 

 Türk Telekom Mobil Ödemeye Nasıl Açılır?


Türk Telekom’a kayıtlı hattınız ile mobil ödeme işlemini gerçekleştirmeye çalışırken, hattınızın mobil ödemeye kapalı olduğu uyarısı alıyorsanız; mesaj bölümüne MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterlidir. Hattınıza gelecek onay mesajından sonra, hattınızı mobil ödeme işlemlerinde kullanabilirsiniz.

 

 Steam Cüzdan Kodu Nasıl Bozdurulur?


Steam bakiye ve cüzdan kod olarak 2 türlü bozum şekli vardir  steam bakiyeniz 3 gün arkadaşınız olarak kalmamız gerekiyor sonra steam cüzdan bozdur abilirsiniz.

 

Razer Gold Bozumu Nasıl Yapılır ?


Whatsapp bağlanarak ilgili razer kodunuzu bize teslim ediyorsunuz biz kodu onaylayip sizin istediğiniz bankanıza anında ücretinizi gönderiyoruz hepsi bu kadar. Yasa dışı şekilde elde edilmiş kodlar almiyoruz tespit edilirse polise ihbar edilirsiniz.

 

 Ne Zaman Bozum İşlemi Yapabilirim?


Bakiye ve epin kod bozum işlemleri mesai saatlerinde yapabilirsiniz arkadaşlar iş saatinde canlı destek whatsapp ile sizinle görüşerek bilgiler dahilinde işleminizi gerçekleştireceklerdir. Bozum işlemlerinde mobil olarak kota olmaktadir günde 10 15 adet ancak bozum yapabiliriz lütfen bozum işlemi için bizimle iletişime geçiniz.